Podziękowania za kolędowanie w parafii Batorz

Bożonarodzeniowy wystrój świątyni - 9 stycznia 2023 r.

 

Czcigodny Księże Proboszczu!!!

Drodzy Przyjaciele, mieszkańcy parafii -Batorza ,Kolonii Batorz,Wólki Batorskiej ,Kolonii Wólki Batorskiej!!!

Jako Koło Gospodyń Wiejskich ze Studzianek Kolonii a jednocześnie społeczność Parafii pod wezwaniem Św.Antoniego w Bożej Woli ,wyrażamy serdeczne podziękowania za wspaniałe przyjęcie nas w Waszej Parafii. Każde otwarte drzwi,każde dobre słowo ,wszystkie ciepłe uśmiechy i pytania z wielką troską o nasz remont dodały nam ogromnej siły do dalszego działania,a jednocześnie pokazały że Kościół to jedność .Okazaliście wielkie serca przekazując nam kwotę 12 190,63 zł zł przy naszym kolędowaniu .Cieszymy się że rozumiecie nasze potrzeby i tak hojnie nas obdarowaliście,mimo że u Was również ciągle trwają remonty.Obiecujemy że będziemy się za Was modlić-naszych dobroczyńców i przyjaciół aby Pan wynagrodził i wylał swoje błogosławieństwo na Wasze rodziny.Zapraszamy również serdecznie do Bożej Woli kiedy już nasz Kościół, za którym bardzo tęsknimy, będzie stał wyremontowany w swojej okazałości.

Serdecznie też dziękujemy Księdzu Proboszczowi za Kapłańskie Błogosławieństwo na to nasze kolędowe dzieło!

Niech każdy dzień w Nowym 2023 roku będzie dla Was czasem radości i wypełniania się miłością Bożą.Niech każda rodzina będzie Bogiem silna!!!

Szczęść Wam Boże!!!