Święto Św. Szczepana – 26.12.2022 r.

• rozpoczynamy Oktawę uroczystości Bożego Narodzenia
  • taca przeznaczona na WSD w Sandomierzu
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa  o godz. 19.oo.

Msze Św.  o godz. 7.oo i 17.oo

• we wtorek Święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
  • w środę Święto Św. Młodzianków, Męczenników
  • w czwartek Godzina Święta od 23.oo do 24.oo
  • w piątek Święto Świętej Rodziny na Mszy Św. o godz. 17.oo będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Zapraszam na modlitwę całe rodziny.
  • w sobotę ostatni dzień roku kalendarzowego. Msza Św. dziękczynno – przebłagalna z nabożeństwem na zakończenie roku o godz. 15.oo.
  • W niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. O północy Msza Św. na rozpoczęcie roku    a w ciągu dnia o godz. 11.oo i 16.oo. Zmiana tajemnic różańcowych.

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek godz. 15.3o.

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. Do sprzątania kościoła zapraszamy rodziny z Batorza Pierwszego od  Jerzego Kochan do Zbigniewa Michalczyka. We wtorek proszę o przemycie posadzki .