III Niedziela Adwentu – 11.12.2022 r.

• po Mszy Św. zbiórka ofiar na Kościół na Wschodzie
  • Msza Św. z udziałem dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i ich rodziców o godz. 16.oo.
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

W czasie Adwentu Msze Święte roratnie o godz. 17.oo

• we wtorek wspomnienie Św. Łucji. Wspomnienie bolesnej rocznicy wprowadzenia stanu wojennego – modlitwa w intencji Ojczyzny
  • w środę wspomnienie Św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła
  • w czwartek Godzina Święta od 23.oo do 24.oo
  • w piątek rozpoczynamy rozpoczniemy nowennę przed Bożym Narodzeniem, która będzie po Mszy Św. roratniej
  • w sobotę rozpoczniemy bezpośrednie przygotowanie do Bożego Narodzenia.

1. Kandydatów do bierzmowania zapraszam w sobotę na godz. 17.oo.

1. Przygotowujemy się do Misji Świętych w maju przyszłego roku. Od 28 listopada podejmują w tej intencji post, modlitwę różańcową i Komunię Św. mieszkańcy Kolonii Batorz.

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. Do sprzątania kościoła i terenu wokół zapraszamy. rodziny z Batorz Pierwszego od Jacka Brodowskiego do końca prawej strony. W poniedziałek proszę o przemycie posadzki i o odśnieżanie chodnika.

Kościół na Boże Narodzenie przygotowują rodziny: od Romana Chechlińskiego do Andrzeja Jakubaszka.

1. Proszę o porządki na cmentarzu, nie tylko przy swoim grobie ale na całym terenie. Proszę o zabieranie ze sobą śmieci.

1. Świece wigilijne jako dzieło miłosierdzia znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

8. Proszę o zgłaszanie chorych do niedzieli ( osobiście lub telefonicznie ).

9. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela.