XXXII Niedziela Zwykła – 06.11.2022 r.

Dzisiaj

• zmiana tajemnic różańcowych. Intencja papieska: za dzieci, które cierpią. Intencja parafialna: o nowe powołania kapłańskie, o pokój i owoce odnowienia wiary poprzez misje parafialne.
  • różaniec w intencji zmarłych o godz. 15.3o
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo. Dzisiaj nastąpi wznowienie przerwanie peregrynacji obrazu Chrystusa Króla. Rodzinę, która podejmuje obraz zapraszam na nabożeństwa o godz. 19.oo.

Różaniec w intencji zmarłych w piątek i sobotę o godz. 19.3o.

Modlitwa wspominkowa – Msza Św. i różaniec  o godz. 17.oo:

poniedziałek, wtorek środa – Batorz I

czwartek  – Batorz kolonia

sobota godz. 9.oo – Ponikwy

• w poniedziałek Msza Św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 6.45
  • we wtorek Msza Św. wotywna o Świętym Stanisławie, naszym patronie o godz. 6.45
  • w środę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • czwartek wspomnienie Św. Leona Wielkiego, papieża

Godzina Święta od 23.oo do 24.oo

• piątek wspomnienie Św. Marcina z Tours, biskupa. Rocznica Odzyskania Niepodległości po 123 latach niewoli. Msza Św. za Ojczyznę o godz. 10.oo po Mszy Św. krótki program artystyczny. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej
  • w sobotę wspomnienie Św. Jozafata, biskupa i męczennika
  • niedziela – Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym – zbiórka do puszek

1. Kandydatów do sakramentu bierzmowania zapraszam w sobotę na godz. 17.oo.

1. Przygotowujemy się do Misji Świętych w maju przyszłego roku. Od wtorku 4 października modlitwę i post podejmują mieszkańcy Batorza II.

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. Do sprzątania kościoła i terenu wokół zapraszamy rodziny z Batorz Pierwszego od Ryszarda Daśko do Pawła Trzcińskiego.W poniedziałek proszę       o przemycie posadzki i o porządki wokół kościoła ( obcięcie gałęzi drzew w alejce do kościoła ).

1. 6Proszę o porządki na cmentarzu, nie tylko przy swoim grobie ale na całym terenie. Proszę o zabieranie ze sobą śmieci.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela.