XXV Niedziela Zwykła – 18.09.2022 r.

Dzisiaj

• adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa  o godz. 19.oo. Zapraszam na modlitwę mieszkańców Batorza Drugiego, którzy już przeżyli czas nawiedzenia obrazu Chrystusa Króla.

• w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 6.45
  • we wtorek wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Pawła i Towarzyszy
  • w środę Święto Św. Mateusza, Apostoła
  • w czwartek Godzina Święta od 23.oo do 24.oo
  • w piątek wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, kapłana

1. Przygotowujemy się do Misji Świętych w maju przyszłego roku. W tej intencji post podejmą mieszkańcy Ponikw do 3 października.

1. Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców o godz. 16.oo.

1. Członków Koła Żywego Różańca zapraszam na spotkanie diecezjalne w Radomyślu, które będzie miało miejsce 1 października. Proszę o zgłoszenia – będzie autokar wspólny z dekanatu. Wyjazd z Batorza o godz. 8.3o, koszt 30 zł.

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. Do sprzątania kościoła i terenu wokół zapraszamy rodziny z Kolonii Batorz od Dariusza Wójtowicza do Adama Mazura. W poniedziałek proszę o przemycie posadzki.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela.

W sobotę sakramentalny związek małżeński zawarli Dorota Sosnówka i Przemysław Kiszka.

W poniedziałek pogrzeb Janiny Hałabis z Kolonii Batorz o godz. 10.3o. Różaniec dzisiaj o godz. 18.oo