XXIV Niedziela Zwykła – 11.09.2022 r.

Dzisiaj

• adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.
  • Od 11 do 17 września 2022 roku będzie trwał XII Tydzień Wychowania . Hasłem są słowa z Ewangelii św. Jana: „Ja jestem drogą i prawdą, i życiem” (J 14,6). Z tej racji w środę, 14 września br. w parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu-Serbinowie oraz w czwartek, 15 września br. o godz. 18.00 będą sprawowane Msze Święte w intencji wszystkich wychowawców: rodziców, nauczycieli, katechetów.

• w poniedziałek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
  • we wtorek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
  • w środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Droga Krzyżowa i adoracja Krzyża o godz. 19.oo
  • w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.  Godzina Święta od 23.oo do 24.oo
  • w piątek wspomnienie Św. Męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa

1. Przygotowujemy się do Misji Świętych w maju przyszłego roku. W tej intencji post podejmą mieszkańcy Ponikw do 3 października.

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. Do sprzątania kościoła i terenu wokół zapraszamy rodziny z Kolonii Batorz od Zbigniewa Hałabis do Jerzego Michalczyka.                    W poniedziałek proszę  o przemycie posadzki.

Dziękuję Michałowi Widz za bronowanie przy plebanii i za starą plebanią.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela razem z tygodnikiem Bliżej Życia z Wiarą oraz dodatkiem Jak pomóc uzależnionemu dziecku.