XXIII Niedziela Zwykła – 04.09.2022 r.

Dzisiaj

• Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja papieska: o zniesienie kary śmierci. Intencja parafialna: o nowe powołania, o owoce misji świętych, o pokój w Ukrainie, w Polce i na świecie
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

• w poniedziałek Msza Św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 6.45
  • we wtorek Msza Św. wotywna o naszym patronie Św. Stanisławie o godz. 6.45
  • w środę Msza Św. wotywna o MB Nieustającej Pomocy o godz. 6.45.
  • w czwartek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.  Msze Św. o godz. 7.3o 11.oo 18.oo. Na każdej Mszy Św. błogosławieństwo ziarna siewnego. O godz. 17.3o modlitwa różańcowa.

Godzina Święta od 23.oo do 24.oo

• w niedzielę  na Mszy św. o godz. 11.oo odbędzie się uroczyste rozpoczęcie peregrynacji obrazu Chrystusa Króla. Zapraszam mieszkańców Batorza Drugiego. Po Mszy Św. w procesji przeniesiemy obraz do pierwszej rodziny.

1. Przygotowujemy się do Misji Świętych w maju przyszłego roku. W tej intencji post podejmą mieszkańcy Ponikw do 3 października.

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. Do sprzątania kościoła i terenu wokół zapraszamy rodziny z Kolonii Batorz od Mariana Szyszki do Teresy Nieściur.  W poniedziałek proszę  o przemycie posadzki oraz o wykaszanie trawy.

Dziękujemy panu Pawłowi Trzcińskiemu za prace przy usuwaniu pozostałości po wycięciu drzew przy parkingu i za starą plebanią.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela.

W sobotę sakramentalny związek małżeński zawarli Milena Pizoń i Dariusz Wnuk.