XIII Niedziela Zwykła – 26.06.2006 r.

Dzisiaj

 • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa  o godz. 20.oo.
 • zakończenie Kongresu Eucharystycznego w Katedrze Sandomierskiej.

 

 1. W tym tygodniu:

Nabożeństwa  czerwcowe w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.oo. W piątek rozpoczniemy miesiąc lipiec poświęcony Najdroższej Krwi Chrystusa. Litania do krwi Chrystusa po Mszy Św.  o godz. 6.45

 

 • w poniedziałek wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy – Msze Św. wspomnienia o godz. 7.3o i 18.oo. Msza Św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 6.45.
 • we wtorek wspomnienie św. Ireneusza, biskupa męczennika. Wieczorem Wigilia Uroczystości Św. Apostołów Piotra i Pawła.
 • w środę Uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła. . Msze Św. o godz. 7.3o 11.oo i 18.oo
 • w czwartek I rocznica Aktu Intronizacji w naszej parafii. Msza Św. z udziałem delegacji sprzed roku oraz parafian o godz. 18.oo.Grupę dla Intronizacji proszę o przygotowanie kościoła i uroczystości.

Godzina Święta od godz. 23.oo – 24.oo.

 • I piątek  miesiąca. Wynagradzamy najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 17.oo. Msza Św. .i nabożeństwo wynagradzające o godz. 18.oo
 • I w sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź od godz. 17.3o. Msza Św. i nabożeństwo wynagradzając o godz. 18.oo. Procesja ze świecami ulicą Słoneczną.

        

 1. Przygotowujemy się do Misji Świętych w maju przyszłego roku. W tej intencji podejmujemy modlitwę i post. Mieszkańcy Batorza I do rodziny Zbigniewa Zyśko przez 30 dni trwają na tej modlitwie. Osoba podejmująca post prosiłbym aby przystąpiła w tym dniu do Komunii Świętej i odmówiła różaniec w intencji misji. W niedzielę i uroczystości nie będziemy podejmowali postu.

 

 1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. Do sprzątania kościoła i terenu wokół zapraszamy rodziny z Wólki Batorskiej od Mirosława sobótki do Łukasza Widza . W poniedziałek proszę o przemycie posadzki oraz o wykaszanie trawy. Proszę o usunięcie starych i ustawienie nowych ławek.

 

 1. Pan Bogusław Kozik złożył rezygnację z posługi grabarza. Klucze do cmentarza znajdują się u administratora cmentarza parafialnego, księdza proboszcza. Przypominam o opłatach z racji prac na cmentarzu przeznaczonych na cmentarz.

 

 1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela oraz dwumiesięcznik Miłujcie się.

 

             W sobotę związek sakramentalnym węzłem małżeńskim złączyli  się Agata Drozd i

             Rafał Janik

 

             W niedzielę Jubileusz 50 – lecia zawarcia związku małżeńskiego będą przeżywali     

            Wiesława i Janusz Zyśko z Wólki  Batorskiej.