XI Tydzień Zwykły – 12.06.2022 r.

• 23 rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Sandomierzu
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa  o godz. 20.oo.

Nabożeństwa  czerwcowe w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 18.oo.

• w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego z Padwy
  • we wtorek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa męczennika
  • w środę Msza Św. wotywna o MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo
  • w czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Św. o godz. 7.3o i 11.oo z procesją do 4 ołtarzy w kierunku Janowa Lubelskiego.

Ołtarze przygotowują:

I  – Wólka Batorska

II – Kolonia Batorz

III _ Batorz II

IV – grota MB – Batorz I

Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców, chór, strażaków do baldachimu i zabezpieczenia procesji, parafian do feretronów i wszystkich do pobożnego czyli godnego uczczenia Jezusa w Eucharystii.

Godzina Święta od godz. 23.oo – 24.oo.

Od piątku rozpoczynamy Oktawę Uroczystości Bożego Ciała – uwielbienia Jezusa w Eucharystii. Procesja eucharystyczne po Mszy Św. o godz. 18.oo

• w piątek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielewskiego, zakonnika

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. Do sprzątania kościoła i terenu wokół zapraszamy rodziny z Wólki Batorskiej od Henryki Trzcińskiej do Grzegorza Czuby ( domy przy drodze ).   W poniedziałek proszę o przemycie posadzki.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone z okazji poświecenia pól na Msze św. Ofiary będą przeznaczone na podłogę na chórze,

Msze Św. w Oktawie Boże Ciała w intencji obfitych zbiorów i za rodziny:

w piątek – Kolonia Batorz

w sobotę – Kolonia Wólka Batorska.

1. Radę Parafialną zapraszam dzisiaj na godz. 18.oo.

6.  Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik

Przez sakrament chrztu do wspólnoty Kościoła została włączona Blanka Ożóg.

Przygotowujemy się do Misji Parafialnych. proszę o wpisywanie się na post ( pierwsze 30 dni ) w tej intencji parafian z Batorza I do rodziny Zbigniewa Żysko