VI Niedziela Wielkanocna – 22.05.2022 r.

Dzisiaj

• adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa              o godz. 19.3o. Nowenna przed I Komunią Św. o godz. 19.15.
  • nabożeństwo majowe z procesją ze świecami wokół kościoła o godz. 20.3o zakończone apelem jasnogórskim

Nabożeństwa majowe  w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.oo. Codziennie  o  godz. 21,.oo dzwony przypominają nam o tym miesiącu Maryi i wzywać do apelu jasnogórskiego.

• we wtorek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
  • w czwartek wspomnienie św. Filipa Neri, kapłana.

Wniebowstąpienie Pańskie –  przeniesiony obchód na niedzielę.

Dzień Matki.

Rocznica I Komunii Św. na Mszy Św. o godz. 18.oo.

Godzina Święta od godz. 23.oo – 24.oo.

• w piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego po Mszy Św. o godz. 18.oo. W nowennie uczestniczą wszyscy kandydaci do bierzmowania.
  • w niedzielę Uroczystość I Komunii Świętej na Mszy Św. o godz. 11.oo. Przystąpi 8 dzieci.

1. Dzieci, które będą przeżywać rocznicę I Komunii Św. mają spotkanie jutro o godz.. 16.45. Spowiedź w środę od godz. 16.3o.

Dzieci przystępujące do I Komunii Św. mają spotkanie we wtorek o godz. 16.oo. Spowiedź w piątek – godz. 15.45. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w sobotę o godz. 10.oo

1. Błogosławieństwo pól o godz. na Batorzu I w poniedziałek o godz. 19.15. Bóg zapłać za liczny udział w tej modlitwie mieszkańcom Kolonii Batorz, Wólki Batorskiej, Batorza II i Kolonii Wólka Batorska.

1. Dzisiaj rozpoczniemy peregrynacja obrazu Chrystusa Króla w Ponikwach. Po Mszy św.  o godz. 16.oo delegacja odbierze obraz i procesjonalnie wniesiemy do kaplicy i rozpocznie się  Msza Św.

1. Ślub Piotra Rondoś i Justyny Zuń w sobotę o godz. 15.oo

1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół do uroczystości niedzielnej. Do sprzątania zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

1. Dęby na drzewo ofiarowali Dariusz Wójtowicz z Kolonii Batorz i Ryszard Daśko z Batorza I. Bóg zapłać.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik