Poniedziałek Wielkanocny – 18.04.2022 r.

Dzisiaj

  • rozpoczynamy Oktawę Wielkanocy
  • Nowenna do Bożego Miłosierdzia o godz. 19:oo.

 

  1. W tym tygodniu:

* Nowenna do Bożego Miłosierdzia po Mszy Św. o godz. 18:oo.

* Godzina Święta w czwartek o godz. 23.oo

* w niedzielę Święto Bożego Miłosierdzia. Suma o godz. 11.15. Godzina Miłosierdzia o godz. 15.oo. Spowiedź w sobotę od godz. 17.oo.

 

 

  1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół do Uroczystości Wielkanocy. Do sprzątania zapraszam rodziny z  Batorza II od Tadeusza Bednarczyka do Stanisława Hałabisa. Prosiłbym o przemycie posadzki we wtorek.

 

  1. Dziękuję Danielowi Widz za pomoc przy przygotowaniu grobu i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Triduum Paschalnego.

 

  1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela i dwumiesięcznik Miłujcie się.

 

Diecezjalny Kongres Eucharystyczny będzie miał miejsce w dniach 20 – 26 czerwca. W poszczególnych parafiach dekanatu będą miały miejsce procesje eucharystyczne z całodobowym czuwaniem. W naszym dekanacie od 24 kwietnia do 6 maja. Rozpoczęcie w Brzezinach a zakończenie w Błażku. Nasza parafia przejmie czuwanie 3 na 4 maja. 3 maja procesjonalnie zostanie przeniesiony Najświętszy Sakrament z Otrocza . Po przyjściu procesji o godz. 20.oo odbędą się Nieszpory i Msza Św. a później czuwanie. Zakończenie czuwania będzie o godz. 18.oo 4 maja Mszą Św. i procesją do Aleksandrówki.