IV Niedziela Wielkiego Postu – 27.03.2022 r.

• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.oo.
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 15.oo.

*  rozważanie męki Pana Jezusa i adoracja Krzyża od poniedziałku do środy o godz. 20.3o  a w czwartki podczas Godziny Świętej

• w poniedziałek zakończenie peregrynacji obrazu Chrystusa Króla w Kolonii Wólka Batorska. Msza Św. o godz. 18.oo w intencji mieszkańców.
  • w czwartek zakończenie miesiąca ku czci św. Józefa                                                                                                                                                                                                  Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.oo.                                                                                                                                                                                                                Godzina Święta od godz. 23.oo do 24.oo
  • I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16.oo.                                                                                                                    Parafialna Droga Krzyżowa o godz. 17.oo – poprowadzą  mieszkańcy Kolonia Wólka Batorska                                                                                                                               Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 20.oo. Informacje na stronie parafii i na plakacie.
  • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 17.oo
  • I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych.

3. Proszę o zgłaszanie do soboty chorych,do których udam się z posługą sakramentalną.

1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i ich rodziców zapraszam na Msze św. w środę o godz. 18.oo

5. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół w tym tygodniu – złożyli ofiarę. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza II od Sylwestra Michałka do Mirosława Pizonia. Prosiłbym o przemycie posadzki w poniedziałek.

6. Baranki wielkanocne „ Caritas” na stoliku przy wyjściu z kościoła.

7. Zgodnie ze zwyczajem prosiłbym o zbiórkę na kwiaty do Bożego Grobu

8. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik