III Niedziela Wielkiego Postu – 20.03.202 r.

• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.oo.
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo. Różaniec w intencji pokoju w Ukrainie i Europie o godz. 20.oo.

*  codziennie Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.oo.

*  rozważanie męki Pana Jezusa i adoracja Krzyża od poniedziałku do środy o godz. 20.3o  a w czwartki podczas Godziny Świętej

*  codziennie po Mszy św. porannej litania do św. Józefa

* w czwartek rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne Mszą św. o godz. 18.oo. Plan podany osobno.

• w czwartek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.oo.                                                                                                                                                                                                          Godzina Święta od godz. 23.oo do 24.oo
  • w piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.                                                                                                                                                                                                    Parafialna Droga Krzyżowa o godz. 17.oo i  Msza św.

1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół w tym tygodniu – złożyli ofiarę. Bóg zapłać. Do sprzątania w sobotę zapraszam  rodziny z  Batorza II od Marka Sawickiego do Henryka Pastuchy. Prosiłbym o przemycie posadzki w poniedziałek.

1.  Bóg zapłać za ofiary złożone na misje.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela.