II Niedziela Wielkiego Postu – 13.03. 2022 r.

• zbiórka do puszek po każdej Mszy Św. na pomoc misjonarzom „ Ad gentes”
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.oo.
  • modlitwa za rodziny przyjmujące Obraz Chrystusa Króla w tym tygodniu na Mszy Św. o godz. 16.oo
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo. Różaniec w intencji pokoju w Ukrainie i Europie o godz. 20.oo. Zakończony nowenną do św. Józefa

*   Msza Św. o godz. 18.oo.

*  codziennie Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.oo.

*  rozważanie męki Pana Jezusa i adoracja Krzyża od poniedziałku do środy o godz. 20.3o  a w czwartki podczas Godziny Świętej

*  codziennie po Mszy św. porannej litania do św. Józefa a nowenna

przed  uroczystością św. Józefa po Mszy św. o godz. 18.oo.

• w czwartek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.oo.                                                                                                                                                                                               Godzina Święta od godz. 23.oo do 24.oo
  • w piątek Parafialna Droga Krzyżowa o godz. 17.oo i Msza św.
  • w sobotę Uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca NMP
  • w niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.oo rodziny z Kolonii Wólka =[[=p ,lkmj,h
  • .????????Batorska rozpoczną czas nawiedzenia obrazu Chrystusa Króla.

3.  Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w czwartek 24 marca a zakończą w niedziele 27 marca. Spowiedź jest przewidziana w sobotę 26 marca. Rekolekcje poprowadzi ks. Krzysztof Dzierzak.

1. Spotkanie przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w środę o godz. 16.3o.

1. Zbiórka na pomoc Ukrainie: Bóg zapłać za złożone ofiary w środę popielcową i niedzielę.

KOMUNIKAT

Informujemy, że w dniach 12-13 marca, zostanie przeprowadzona zbiórka środków potrzebnych do życia dla naszych sióstr i braci na Ukrainie.

Potrzebne są:

Produkty żywnościowe: ryż, mąka, makaron, kasza gryczana, herbata, produkty spożywcze suche i o przedłużonym terminie ważności, itp.

Środki czystości: pasta do zębów, proszki do prania, mydełka, płyny do mycia naczyń, płyny do kąpieli/pod prysznic, szczoteczki do zębów, grzebienie, itp.

Środki opatrunkowe: bandaże, opaski uciskowe, plastry, wata opatrunkowa, gaziki, opatrunki, opatrunki na oparzenia, itp.

Prosimy, aby artykuły miały przynajmniej półroczną datę ważności i były dostarczone w opakowaniach zbiorczych np. całe zgrzewki czy kartony, co ułatwi nam transport.

Biskup Ordynariusz razem z Księdzem Dyrektorem Caritas diecezjalnej, dziękują za każdy złożony dar, polecając wszystkich w modlitwie.

Można składać dary dla uchodźców wojennych w Gminnym Ośrodku Kultury codziennie w godz. 8.oo – 18.00.

1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół w tym tygodniu – złożyli ofiarę na kwiaty. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza II od Nieściur Aliny do Krzysztofa Winiarczyka. Prosiłbym o przemycie posadzki w poniedziałek.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela.