VIII Niedziela Zwykła – 27.02.2022 r.

• rozpoczynamy Tydzień Modlitwy o Trzeźwość Narodu.
  • Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców oraz modlitwa za rodziny przyjmujące Obraz Chrystusa Króla w tym tygodniu na Mszy Św. o godz. 16.oo
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.
  • adoracja w intencji pokoju na Ukrainie od godz. 20.oo do 24.oo: każda godzina rozpoczęta modlitwą różańcowa od godz. 23.oo modlitw Ado miłosierdzia Bożego

W tym tygodniu Msza Św. o godz. 17.oo.

Od Środy popielcowej codziennie Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.oo.

Miesiąc marzec poświęcony jest  św. Józefowi. Od wtorku po pierwszej Mszy św. porannej –

litania do św. Józefa.

• w poniedziałek Msza Św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 6.45.
  • we wtorek Msza Święta wotywna o św. Stanisławie, naszym patronie o godz. 18.oo
  • w środę rozpoczynamy OKRES WIELKIEGO POSTU. Zachowujemy post ścisły. Msza św. z posypaniem głów popiołem o godz. 7.3o 11.oo i 17.oo. Po każdej Mszy Św. będziemy mogli złożyć ofiary jako pomoc dla Ukrainy .Po Mszy Św. o godz. 11.oo adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.oo w intencji pokoju na Ukrainie oraz o trzeźwość i nawrócenie grzeszników.

12.oo – 13.00 Wólka Batorska

13.oo – 14.oo Batorz II

14.oo -15.oo Kolonia Batorz

15.oo – 16.3o Batorz I

16.oo – 17.oo Kolonia Wólka Batorska.

• I czwartek miesiąca. Modlitwa w intencji nowych powołań w służbie Kościoła Msza św. i adoracja w intencji powołań o godz. 17.oo.                                                                 Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.oo.                                                                                                                                                                                                                         Godzina Święta od godz. 23.oo do 24.oo
  • I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź poniedziałek, wtorek i środę od godz. 16.oo; w piątek od godz. 15.3o.                                Parafialna Droga Krzyżowa o godz. 17.oo. Po Drodze Krzyżowej Msza św.
  • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 17.oo
  • I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych.

Nabożeństwo Gorzkich Żali po koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.oo. Po każdej Mszy Św. będziemy mogli złożyć ofiary jako pomoc dla Ukrainy

1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół w tym tygodniu. Złożyli ofiarę na kościół . Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza I od Zygmunta Tereszko do Józefa Michałka. Prosiłbym o przemycie posadzki w poniedziałek.
  2. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela oraz dwumiesięcznik Miłujcie się.

Na sumie będzie udzielony sakrament chrztu świętego Bartłomiejowi Matysek z Batorza II.

W czwartek pożegnaliśmy Elżbietę Matysek z Batorza II.