VII Niedziela Zwykła – 20.02.2022 r.

Dzisiaj

• modlitwa za rodziny przyjmujące Obraz Chrystusa Króla w tym tygodniu na Mszy Św. o godz. 16.oo
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

Msza św. od poniedziałku do soboty o godz. 18.oo

• w poniedziałek Msza Św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 6.45
  • we wtorek Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła
  • w środę wspomnienie św. Polikarpa, biskupa męczennika. Msza św. wotywna o  Matce Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo
  • w czwartek Godzina Święta od godz. 23.oo do 24.oo

1. W przyszłą niedzielę Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców o godz. 16.oo.

1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół w tym tygodniu. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza I od Ewy Puchala do Andrzeja Sulowskiego. Prosiłbym o przemycie posadzki w poniedziałek.

1. Są już wykonane pierwsze ławki.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela oraz dwumiesięcznik Miłujcie się.

Na sumie poprzez sakrament chrztu świętego zostanie włączony do wspólnoty Kościoła Franciszek Jan Graboś z Batorza I.

Wczoraj pożegnaliśmy Kazimierza Kowalczyka z Ponikw.

W poniedziałek pogrzeb Aleksandry Wcisło z Batorza II.  Różaniec dzisiaj o godz. 17.15