II Niedziela Zwykła – 16.01.2022 r.

Dzisiaj.

• adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

2. W tym tygodniu:

• w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego, opata. Msza św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 17.oo
  • we wtorek Msza Św. wotywna o Św. Stanisławie, naszym Patronie o godz. 17.oo. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan.
  • w środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. Msza św. wotywna o MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo
  • w czwartek Godzina Święta od godz. 23.oo do 24.oo
  • w niedzielę – ustanowiona przez papieża Franciszka Niedziela Słowa Bożego

Spotkania kolędowe w kościele –  godz. 17.oo Msza św.  i błogosławieństwo:

*  poniedziałek – Batorz II od Krzysztofa Kozika do Daniela Widz ( strona lewa )

*  wtorek –  Wólka Batorska od Krzysztofa Rugały prawa strona i WB Las

*  środa – Wólka Batorska od Henryki Trzcińskiej do Janusza Zyśko lewa strona

3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w piątek o godz. 17.oo

4. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół w tym tygodniu. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza I – I klatka bloku. Prosiłbym o przemycie posadzki w poniedziałek.

5. W przyszłą niedzielę odczytam ofiary złożone na ławki z racji spotkania kolędowego na Mszy św. o godz. 7.3o i 11.oo

6..Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela.

Dzisiaj na sumie do wspólnoty Kościoła zostanie włączona Zuzanna Kowalczyk z Batorza II.