Święto Świętej Rodziny – 26.12.2021 r.

Dzisiaj.

• adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

Msza św. do czwartku o godz. 16.oo i 16.45

• w poniedziałek Święto Św. Jana, Apostoła
  • we wtorek Święto Św. Młodzianków, męczenników
  • w czwartek Godzina Święta od godz. 23.oo do 24.oo
  • w piątek ostatni dzień 2021 roku . Msze św. godz. 6.45 i 7.3o. Na Mszy św. o godz. 16.oo podziękujemy za miniony rok i złożymy akty wynagrodzenia. Biskup sandomierski udziela dyspensy.
  • w sobotę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku o godz. 00.oo. Msze św. w dzień o godz. 11.oo i 16.oo. I sobota miesiąca po Mszy św. o godz. 16.oo nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  • w niedzielę na każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych.

3. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół na Uroczystość Bożego Narodzenia. Do sprzątania w czwartek zapraszam rodziny z Batorza I od Waldemara Zielonki do Pawła Zarzecznego . Prosiłbym o przemycie posadzki w poniedziałek.

4. Proszę bardzo o zabieranie śmieci i wzajemną troskę o cmentarz.

W środę pożegnaliśmy Jana Hałabisa z Kolonii Batorz.