XXXI Niedziela zwykła – 31.10.2021 r.

• taca jest przeznaczona na misje
  • zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny im. Marii i Lecha Kaczyńskich
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

• w poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.3o i 11.oo. Po sumie procesja na cmentarz.
  • we wtorek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 7.3o 11.oo z procesją na cmentarz i o 17.oo
  • w środę Msza św. wotywna o MB Nieustającej Pomocy o godz. 6.45
  • I czwartek miesiąca. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. o godz. 17.oo adoracja w tej intencji. Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.

Godzina Święta od godz. 23.oo do 24.oo

• I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 15.3o. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające o godz. 17.oo.
  • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź od godz. 16.oo. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające o godz. 17.oo.
  • I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych.

1. 3.  Rozpoczynamy modlitwę wypominkową. W środę modlimy się za zmarłych z rodzin Kolonia Batorz. Msza św. i różaniec wypominkowy o godz. 17.oo. Dziękuję kandydatom do sakramentu bierzmowania za dostarczone kartki na wypominki. Ofiara ustalona przez Radę Parafialną  będzie przeznaczona na remont organów.

Proszę bardzo o zabieranie śmieci i wzajemną troskę o cmentarz. Proszę też zwrócić uwagę na to, aby ograniczyć sztuczne kwiaty pamiętając o tym, że wystrój grobu jest tylko symboliczny.

1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół i otoczenie w minionym tygodniu. Do sprzątania w sobotę zapraszam 3 rodziny z Kolonii Batorz oraz Batorza I do Mariana Wnuka. Prosiłbym o przemycie posadzki we wtorek.

1. Dziękuję tym którzy porządkowali cmentarz w poniedziałek: Batorz II: Widz Tadeusz – Widz Teresa – Winiarczyk Alina – Widz Mirosława – Kryk Halina – Kowalska Grażyna – Kowalski Michał ( przyczepa ) – Matysek Łukasz – Zyśko Tadeusz – Zarzeczny Grzegorz – Baran Jacek – Sobótka Maria – zarzeczna Bogumiła

Ponikwy: Szuba Tadeusz – Skorupa Krzysztof – Zielonka Teresa – Porzuc Jadwiga – Wereski Franciszek.

1. Zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia wynosiła 1200 zł.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła tygodnik Niedziela.