XXII Niedziela Zwykła – 29.08.2021 r.

Dzisiaj

 • adoracja Najświętszego Sakramentudla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 20.oo.

 

 1. W tym tygodniu:
 • w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Św. o godz. 6.45
 • we wtorek Msza sw. wotywna o sw. Stanisławie, naszym patronie o godz. 6.45. Zakończenie modlitwy apelowej w intencji trzeźwości o godz. 21.oo
 • w środę Msza św. wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 6.45.                                           Rocznica wybuchu I wojny światowej – modlimy się w intencji Ojczyzny i o pokój na świecie
 • I czwartek miesiaca. Modlimy się o nowe i święte powołania do służby w Kościele. Po Mszy św. o godz. 18.oo adoracja Najświętszego Sakramentu w tej intencji. Spowiedź od godz. 17.oo Godzina Święta przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo
 • I piątek miesiąca. Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieza i doktora Kościoła. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16.3o. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające o  18.oo
 • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź od godz. 17.oo. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające o godz. 18.oo. Procesja ze świecami w stronę Janowa Lubeskiego ookoło godz. 20.oo
 • I niedziela miesiąca. Dzień dziękczynienia za zbiory. Msza św. dożynkowa – dziękczynna o godz. 12.oo.

 

 1. W środę rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny. Spowiedź we wtorek od godz. 17.3o do 18.oo. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w środę o godz. 8.oo.

 

 1. Dziękuję tym, którzy przygotowywali kościół i otoczenie w minionym tygodniu. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Wólki Batorskiej od Jana Trzcińskiego do Mariusza Widz. Prosiłbym    o przemycie posadzki w poniedziałek i wykoszenie trawy.

 

 1. Złożyliśmy 100 podpisów w sprawie zmiany daty dnia ojca. Bóg zapłać.

 

 1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła tygodnik Niedziela.

 

 1. Dzisiaj spotkanie mieszkańców Wólki Batorskiej w sprawie dożynek, w remizie o godz. 18.oo

 

 

W tym tygodniu pożegnaliśmy w środę Wiesława Wójcika z Lublina a w piątek Marka Rębisza z Batorza I.