XV Niedziela Zwykła – 11.07.2021 r.

Biskupi podjęli decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej oraz w święta nakazane. Dyspensy te zostaną zniesione od 20 czerwca br., jednocześnie we wszystkich diecezjach.

Dzisiaj

• adoracja Najświętszego Sakramentudla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 20.oo.

W dni powszednie po pierwszej Mszy św. będzie odmawiana litania do Krwi Chrystusa. Zapraszam do odmawiana tej litanii i uwielbienia Krwi naszego zbawienia w codziennej modlitwie.

• w poniedziałek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa meczennika
  • we wtorek wspomnienie św. pustelników Andrzeja Śierada i Benedykta
  • w środę Msza św. wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 6.45.
  • czwartek wspomnienie św.  Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła                                                             Godzina Święta przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo
  • w piątek wspomnienie NMP z Góry Karmel ( Matki Bożej Szkaplerznej )

1. Dziękuję grupie z minionego tygodnia za porządki w kościele. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny  z Batorza II od  Leokadii Kowalczyk do końca. Prosiłbym o przemycie posadzi w poniedziałek i wykoszenie trawy.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik Niedziela.