XIV Niedziela Zwykła – 04.07.2021 R.

Biskupi podjęli decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej oraz w święta nakazane. Dyspensy te zostaną zniesione od 20 czerwca br., jednocześnie we wszystkich diecezjach.

Dzisiaj

• adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa   o godz. 20.oo.
  • zmiana tajemnic różańcowych. Intencje: O nowe i święte powołania kapłańskie.O umocnienie wiary w naszych rodzinachO pokój na świecie i opiekę Matki Boskiej nad naszą Ojczyzną.

W dni powszednie po pierwszej Mszy św. będzie odmawiana litania do Krwi Chrystusa. Zapraszam do odmawiana tej litanii i uwielbienia Krwi naszego zbawienia w codziennej modlitwie.

• w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Św. o godz. 6.45
  • we wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
  • w środę Msza św. wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 6.45.
  • czwartek wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana. Godzina Święta przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo

1. Dziękuję grupie z minionego tygodnia za porządki w kościele. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny  z Batorza II od  Jana Barana do Tomasza Twarogowskiego. Prosiłbym o przemycie posadzi w poniedziałek i wykoszenie trawy.

4. Spotkanie Rady Parafialnej – piątek godz. 20.oo

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się dwumiesięcznik Miłujcie się.

1. Podziękowanie składa rodzina Wiktorii wszystkim ludziom dobrej woli za złożone ofiary.