X Niedziela Zwykła – 06.06.2021 r.

Dzisiaj.

• Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców o godz. 16.oo
  • adoracja Najświętszego Sakramentudla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa   o godz. 20.oo. Zapraszam rodziny  z Kolonii Batorz i Batorza II na adorację przed Aktem Intronizacji.

• nabożeństwa do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 18.oo a w niedzielę podczas adoracji o godz. 20.oo
  • trwa Oktawa Bożego Ciała. Msza św. z procesją eucharystyczną wokół kościoła o godz. 18.oo. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców z dzwonkami., mężczyzn do baldachimu i do feretronów poszczególne osoby
  • w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 18.oo.
  • we wtorek wspomnienie św. Jadwigi, królowej
  • w środę Msza św. o św. Józefie o godz. 6.45. Z racji pierwszej środy miesiaca modlitwy do św. Józefa o godz. 17.4o

Msza św. wotywna o Matce Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo.

• czwartek zakończenie Oktawy Bożego  Ciała – Msze św. z procesją wokół kościoła do 4 ołtarzy z poświęceniem ziół  i błogosławieństwem dzieci o godz.  oo.

Proszę do baldachimu mężczyzn z  Batorza I. Proszę o zabranie feretronów; dziewczynki do kwiatów.

Godzina Święta przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo

• w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 6.45 i 7.45 Główna  Msza św. i nabożeństwo  o godz. 18.oo.

O godz. 19.oo nabożeństwo wynagradzające przed aktem Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to także dzień modlitw o świętość kapłanów.

11 czerwca 2021 r., w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, podczas Mszy św. o godz. 18.00 w bazylice NSPJ w Krakowie będzie miał miejsce akt poświęcenia Narodu polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w 100. rocznicę tego wydarzenia, przy udziale Konferencji Episkopatu Polski,

• w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. 22 Rocznica wizyty w Sandomierzu św. Jana Pawła II.
  • w niedziele miesiąca czerwca przygotowujemy się do Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na adorację zapraszam rodziny z Wólki Batorskiej i Kolonii Wólka Batorska 13 czerwca o godz. 20.oo.

1. W czasie Oktawy Bożego Ciała modlimy się o urodzaje na Mszy św. o godz. 18.oo.

* poniedziałek – Wólka Batorska

* wtorek – Batorz II

* środa – Kolonia Batorz

* czwartek – Batorz I

1. Dziękuję grupie z minionego tygodnia za porządki w kościele. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny  z Batorza II do Andrzeja Matyska. Prosiłbym o przemycie posadzi w poniedziałek i wykoszenie trawy.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje sięi tygodnik Niedziela.