Wniebowstąpienie Pańskie – 16.05.2021r.

Dzisiaj.

• adoracja Najświętszego Sakramentudla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.3o.
  • Nabożeństwa majowe o godz. 20.3o z procesją wokół kościoła zakończone apelem jasnogórski.

Nabożeństwa majowe w tygodniu o godz. 18.oo, w niedziele o godz. 20.3o z procesją wokół kościoła zakończone apelem jasnogórski. W miesiącu maju o godz. 21.oo dzwony przypominają nam o Maryi jako naszej Królowej i Matce.

• Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego o godz. 18.oo. W  Nowennie uczestniczą wszyscy kandydaci do bierzmowania.
  • Godzina Święta przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo
  • w niedzielę Uroczystość Zesłanai Ducha Świętgo. Kończymy okres wielkanocny.

1. Informacje odnośnie I Komunii Świętej dla rodziców na stronie parafii.Od  środy rodziny dzieci pierwszokomunujnych rozpoczynają nowennę przed I Komunia Świętą.

1. Dzieci klasy 4 zapraszam na spotkanie we wtorek na godz. 16.oo. Przygotowując się do I rocznicy Komunii Św. uczestniczą we Mszy św. i nabożeństwie majowym od poniedziałku.

1. Dziękuję grupie z minionego tygodnia za porządki w kościele. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza II:  od Marka Sawickiego do Wiesława Szymończyka. W poniedziałek prosiłbym o przemycie posadzki. Proszę także o wykoszenie traw. Dziekuję Tomaszowicki Sawickiemu za prace przy trawie.

1. Poświęcenie pól w wyznaczpone dni po Mszy św. o godz. 19.3o.

* poniedziałek: Wólka Batorska godz. 19.3o – rozpoczęcie koło hydroforni

* wtorek: Kolonia Batorz godz. 19.3o  – rozpoczęcie od Mirosława Skrocki

* środa: Kolonia Wólka Batorska godz. 16.oo

Batorz II godz. 19.15 – rozpoczęcie pod lipką

* czwartek: Batorz I godz. 19. 15 – rozpoczęcie od ulicy Słonecznej w stronę Aleksandrówki

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje sięi tygodnik Niedziela.