III Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021 r.

Dzisiaj.  

  • adoracja Najświętszego Sakramentudla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

 

  1. W tym tygodniu:
  • w czwartek Godzina Święta przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo
  • w piątek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania o godz. 17.3o  w kościele.

  • w przyszłą niedzielę: Niedziela Dobrego Pasterza. Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców o godz. 16.oo

 

  1. Ofiary na ramę złożyło już 15 rodzin.

 

  1. Dziękuję grupie z minionego tygodnia za porządki w kościele. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza I:  od Dariusza Śmiałka do Jacka Sulowskiego ( prawa strona ). W poniedziałek prosiłbym o przemycie posadzki.

 

  1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje sięi tygodnik Niedziela.

 

W związku z trwającym Rokiem Św. Józefa z Janowa Lubelskiego do Kocudzy organizowana jest piesza pielgrzymka „Droga Mężczyzn do św. Józefa”. Zaproszeni są mężczyźni i mlodzieńcy.. Wyjście 1 maja o godz. 5.oo z Sankturaium w Janowie Lubelskim. Trasa liczy 23 km. Planowanie dotarcie na godz. 11.3o. Zakończenie Mszą św. odpustową. Zapisy w santkuarium lub:edk.janowlubelski@gmail.com oraz  na profilu facebookowym „EDK Janów Lubelski”.

 

Bezplatne badanie wzroku – 30 kwietnia w GDK. Informacje na tablicy ogłoszeń.