II Niedziela Wielkanocna – 11.04.2021 R.

Dzisiaj.

• Godzina Miłosierdzia o godz. 15.oo
  • Odpust Miłosierdzia Bożego w kaplicy na Ponikwach

Rozpoczynamy Okres Wielkanocny trwający do Niedzieli Zesłania Ducha Świętego.

• w czwartek Godzina Święta przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo

1. Ofiary na ramę obrazu Matki Bożej złożyło już 7 rodzin. Sprzątający kościół złożyli ofiarę na kościół.

1. Dziękuję grupie z minionego tygodnia za porządki w kościele. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza I:  od  Mirosława Kozika do Andrzeja Jakubaszka. W poniedziałek prosiłbym o rozebranie grobu.

1. Dziękuję za nadesłane życzenia świąteczne do parafii od: Posłów p. Gabrieli Masłowskiej i p. Jerzego Bieleckiego:Wicewojewody Lubelskiego p. Bolesława Gzika; Starosty Janowskiego p. Artura Pizoń; Urzędu Gminy w Batorzu p. Henryka Michałka; Pracowni Kompleksowej Konserwacjii Zabytków p. Ai M. Filip; p. Barbary Stolarz z Urzędu Konserwatora Zabytków w Lublinie.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się dwumiesięcznik: Miłujcie się i tygodnik Niedziela.

We poniedziałek pożegnamy w kościele parafialnym:

Genowefę Zyśko z Wólki Batorskiej Las – Msza św. pogrzebowa o godz. 11.3o   wprowadzenie i różaniec o godz. 11.oo