Poniedziałek Wielkanocny – 05.04.2021 r.

Dzisiaj.

• Msze św. o godz. 7.3o 11.oo 16.oo 17.3o
  • Taca przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu.

Trwa Oktawa Wielkanocy zakończona Świętem Bożego Miłosierdzia.

Nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia od wtorku po Mszy św. o godz. 18.oo.

W tym tygodniu w piątek nie obowiązuje post.

* W niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.oo – Godzina Miłosierdzia

1. Spowiedź przed Świętem Bożego Miłosierdzia od środy do soboty od godz. 17.oo.

1. Ofiara na kościół od sprzątających.

1. Dziękuję za przygotowanie kościoła na Święta Wielkanocne. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza I: od Regmunt Bogumiły do Piotra Piszczek. Proszę o przetarcie posadzki we wtorek.

1. W ubiegłym tygodniu przy porządkowaniu placu koło starej plebanii pracowali  z Batorza II: Hałabis Andrzej – Chałabis Stanisław – Kozik Jan – Felek Wiesław – Sawicki Marcin – Pizoń Mirosław – Zyśko Jarosław; z Koloni Batorz: Grela Adam – Wójcik Dariusz: z Kolonii Wólka Batorska: Chałabis Jarosław – Sobótka Feliks –Mazur Bogdan.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się dwumiesięcznik: Miłujcie się.

We wtorek pożegnamy w kościele parafialnym:

Janinę Wiechnik z Ponikw – Msza św. pogrzebowa o godz. 11.oo

wprowadzenie i różaniec o godz.  10.2o

Teresę Kowalczyk z Kolonii Wólka Batorska – Msza św. pogrzebowa o godz. 14.3o   wprowadzenie i różaniec o godz. 14.oo

Dzisiaj Msza św. podziękowania za zaangażowanie w życie parafii o godz. 17.3o i różaniec o godz. 19.oo.