III Niedziela Wielkiego Postu – 07.03.2021 R.

Dzisiaj.

• Gorzkie Żale o godz. 15.oo
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

Msze św. w dni powszednie o godz.6.45 i 7.3o

Codziennie po pierwszej Mszy św. jest odmawiana litania do św. Józefa w intencji Kościoła św. i naszej parafii. W niedziele podczas adoracji.

Od poniedziałku do czwartku rozważanie Męki Pańskiej i Adoracja Krzyża od godz. 20.3o do 21.3o.

• w poniedzałek dzień modlitw w intencji kobiet
  • w środę rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Św. Józefa – zapraszam w szczególny spoób imienników św. Jóżefa i mężczyzn
  • w czwartek nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci ale w piątek o godz. 15.45

Godzina Święta z adoracją Krzyża od godz.23.oo do 24.oo.

• W piątek rozpoczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE.
  • sobota rocznica wyboru Ojca św. Franciszka – 2013 r.
  • V niedziela rozpoczynamy okres pasyjny Wielkiego Postu, zasłonięcuie krzyży.

1. Spowiedź 30 min. przed każdym nabożeństwem adoracji Krzyża i przed poranną Mszą św.

1. Dziękuję za zrobione porządki. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza I od Marka Greli do Marka Rębisza. Proszę o zmycie posadzki w poniedziałek.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła tygodnik Niedziela.

1. 6. Została złożona ofiara przez sprzątających kościół.