II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021r.

Dzisiaj.

• Zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Ad gentes”
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia i Gorzkie Żale o godz. 15.oo
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

Msze św. w dni powszednie o godz.6.45 i 7.3o

Rozpoczynamy miesiąc marzec poświęcony św. Józefowi w roku św. Józefa. Codziennie Po pierwszej Mszy św. będzie odmawiana litania do św. Józefa w intencji Kościoła św. i naszej parafii. W niedziele podczas adoracji.

Od poniedziałku do czwartku rozważanie Męki Pańskiej i Adoracja Krzyża od godz. 20.3o do 21.3o.

• I czwartek miesiaca.Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz za kapłanów. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 17.oo.       Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.oo.

Godzina Święta z adoracją Krzyża od godz.23.oo do 24.oo.

Święto św. Kazimierza, królewicza.

• I piątek miesiaca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 15.3o. Parafialna Droga Krzyżowa o godz. 17.oo i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Drodze Krzyżowej Msza św.

Rocznica konsekracji bp Edwarda Frankowskiego, polecajmy go w naszych modlitwach Najwyższemu Kapłanowi.

• I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi.Spowiedź od godz. 16.15. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające o godz. 17.oo
  • w niedzielę po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmian tajemnic różąńcowych.

1. Spowiedź 30 min. przed każdym nabożeństwem adoracji Krzyża i przed poranną Mszą sw. Proszę korzystać z sakramentu pojednania bez odkładania na ostatnią chwile czy budując w sobie postawę zobojętnienia.

1. 4. Przy wyjściu z kościołą na stoliku znajdują się czekalodowe baranki wielkanocne w cenie– 5 zł

1. Dziękuję za zrobione porządki. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza I od Jana Wójcika do Mariana Greli. Proszę o zmycie posadzki w poniedziałek.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła tygodnik Niedziela.

7. Została złożona ofiara przez sprzątających kościół.