I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021 r.

Dzisiaj.

• Koronka do Bożego Miłosierdzia i Gorzkie Żale o godz. 15.oo
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

Od poniedziałku do czwartku rozważanie Męki Pańskiej i Adoracja Krzyża od godz. 20.3o do 21.3o.

• w poniedziałek Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła
  • w czwartek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.oo.

Godzina Święta z adoracją Krzyża od godz.23.oo do 24.oo.

• w piątek Parafialna Droga Krzyżowa o godz. 17.oo. Po Drodze Krzyżowej Msza św..
  • w niedzielę Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców o godz. 16.oo. Zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Ad gentes”

3. Rekolekcje wielkopostne odbędą 12 marca w piątek od nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Spowiedź w poniedziałek 15 marca. Przewidujemy nauki dla dzieci. Rekolekcje poprowadzi ks. Roman Janiec, Kanclerz Kurii Sandomierskiej.

4. Dziękuję za zrobione porządki. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza I od Andrzeja Widz do Jana Brodowskiego. Proszę o zmycie posadzki w poniedziałek.

5. Radę Parafialną zapraszam w czwartek na godz. 19.oo.

6. Na stoliku przy wyjściu z kościoła tygodnik Niedziela.

7. Została złożona ofiara kolędowa przez rodzinę z Wólki Batorskiej.

1. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Janowie Lubelskim, pragnie zachęcić wszystkie osoby marzące o posiadaniu własnej kochającej rodziny, osoby które są w stanie zapewnić dzieciom rodzicielską miłość i dać namiastkę własnego domu.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Janowie Lubelskim

pcprjanowlubelski@poczta.onet.pl; sekretariat@pcprjanow.pl