V Niedziela Zwykła – 07.02.2021 r.

Dzisiaj.

• Msza św. dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców o godz. 16.oo.
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

• w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 8.oo
  • we wtorek Msza św. wotywna o Św. Stanisławie, naszym patronie o godz. 8.oo
  • w środę Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
  • czwartek wspomnienie Maki Bożej z Louderes – Światowy dzień Chorego. Msza św. dla chorych i starszych z sakramentem namaszczenia chorych godz. 17.oo. Spowiedź od godz. 16.oo                              Godzina Święta od godz.23.oo do 24.oo.                                                  Tzw. tłusty czwartek – za tydzień rozpoczynamy Wielki Post.

1. Dziękuję za zrobione porządki. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza I od Henryka Michałka do Ryszarda Drozda ( prawa strona ). Proszę o zmycie posadzki w poniedziałek.
  2. Wpłynęły 2 ofiary z Batorza I i 1 z Batorza II z okazji spotkania kolędowego.
  3. Na stoliku przy wyjściu z kościoła tygodnik Niedziela.

1. Zapraszam do włączenia się w przeżycie Wielkiego Postu w rodzinie w duchu pokuty. Taka drogę wielkopostna przygotował ks. Dominik Chmielewski: ” POKUTA RODZIN, NINIVA”.

➡ Codziennie wspólnie modlimy się 10 Różańca Świętego.

➡ Każdego dnia podejmujemy wyrzeczenie/post (odmawiamy sobie tego, co będzie dla nas pokutą). Niech to będzie potężne wołaniem naszej rodziny o BOŻE MIŁOSIERDZIE.