IV Niedziela Zwykła – 31.01.2021 r.

Dzisiaj.

• Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.i ich rodziców o godz. 16.oo.
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa    o godz. 19.oo.

• w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 8.oo
  • we wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, w tradycji Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. z błogosławieństwem gromnic o godz. 7.3o 11.oo i 17.oo. Jest to także Dzień Rodzicielskiego Aktu Ofiarowania Dziecka Panu Bogu. Zapraszam na Msze św. rodziców z dziećmi. Taca przeznaczona z okazji dnia osób konsekrowanych dla Wspólnoty Sióstr Klarysek w Sandomierzu.
  • w środę Msza św. wotywna o MB Nieustającej Pomocy o godz. 8.oo. Wspomnienie św. Błażeja po Mszy św. o godz. 8.oo błogosławieństwo gardeł i owoców.
  • I czwartek miesiąca. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa. Spowiedź od godz. 16.3o. Po Mszy św. o godz. 17.oo adoracja w tej intencji. Zapraszam dzieci pierwszokomunijne oraz rocznicowe I Komunii Św.

Godzina Święta od godz.23.oo do 24.oo

• I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 15.3o. Msza św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 17.oo. Wspomnienie św. Agaty  ( Msze św. ranne ) Błogosławieństwo chleba i wody po Mszy św. o godz. 8.oo oraz 17.oo.
  • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu sercu Maryi. Spowiedź od godz. 16.3o. Po Mszy św. o godz. 17.oo nabożeństwo I soboty – wynagradzające. Wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  • I niedziela miesiąca. Po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencje różańcowe: PAPIESKA – za kobiety, ofiary przemocy, aby były chronione przez społeczeństwo, a ich cierpienia były dostrzegane i wysłuchiwane. PARAFIALNA – o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz o zachowanie wiary i miłości w naszych rodzinach. .

Kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszam na Mszę św. o godz. 16.oo.       ( klasa VIII i I szkoły średniej )

1. Dziękuję za zrobione porządki. Do sprzątania w sobotę zapraszam rodziny z Batorza I od Jarosława Sulowskiego do Józefa Kozik.. Prosiłbym o rozebranie szopki w środę.
  2. Dziękuję za spotkania kolędowe.
  3. Na stoliku przy wyjściu z kościoła tygodnik Niedziela.

W środę pożegnaliśmy Stanisława Rugałę z Wólki Batorskiej.