II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01. 2021r.

Dzisiaj.

• zmiana tajemnic różańcowych. Intencja papieska: za wyznawców innych religii, abyśmy żyli w pokoju. Parafialna: o nowe powołania i za rodziny.
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.

• w środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. o godz. 8.3o 11.oo 16.oo. Ponnikwy o godz. 14.3o. Błogosławieństwo kredy i kadzidła. Dzień modlitwy za misje. Taca przeznaczona na misje.
  • I czwartek miesiąca. Msza św. o godz. 17.oo z adoracją w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej dzieci z klasy IV i ich rodziców.

Godzina Święta od godz.23.oo do 24.oo

• w niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Zakończenie Okresu Bożego Narodzenia.

1. Dziękuję za zrobione porządki. Do sprzątania zapraszam rodziny z Kolonii Batorz od Mariana Szyszki do Teresy Nieściur. Proszę o przygotowanie kościoła we wtorek i sobotę.
  2. Na stoliku przy wyjściu z kościoła tygodnik Niedziela.

Treść wiadomości przesłana na pocztę parafii:

Niech Bóg  błogosławi Kapłanom i Wszystkim , którzy będą sie modlić w adwencie  w waszym pięknym kościele. Jesteśmy zauroczeni i pierwszy raz modliliśmy sie wielką grupą( tak czynimy) z wami   dzisiaj. Pomódlcie się  , za Polaków pomordowanych na Wołyniu..

Niech Brzemienna – błogosławi wasze dzieci i Matki..

W wołyńskim ukłonem

Krzysztof Kołtun

Towarzystwo Rodzin Kresowych w Chełmie.