Święto Świętej Rodziny– 27.12. 2020r.

Dzisiaj.

• trwa Oktawa Uroczystości Bożego Narodzenia do 1 stycznia
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa   o godz. 19.oo.

• w poniedziałek Święto Świętych Młodzianków
  • czwartek . Zakończenie roku 2020. Msza św. dziękczynna wraz z nabożeństwem przebłagalnym o godz.16.oo.

Godzina Święta od godz.23.oo do 24.oo

• w piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Rozpoczynamy Nowy Rok 2021. Msze św. o godz. 8.3o  oo i 16.oo. Jest to także I piątek miesiąca – wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa ( Komunia św. wynagradzająca ).
  • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające o godz. 17.oo.
  • I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych.
  1. Dziękuję za zrobione porządki i przygotowanie kościoła na Uroczystość Bożego Narodzenia. W czwartek  zapraszam rodziny  z Kolonii Batorz od Jana Kozika do Dariusza Wójcika.