III Niedziela Adwentu – 13.12.2020 r.

Dzisiaj.

• rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Msze św. z naukami w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 8.oo i 17.oo
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.
  • rocznica wprowadzenia stanu wojennego – pamiętajmy o modlitwie w intencji Ojczyzny.

• w poniedziałek wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła
  • w środę rozpoczynamy nowennę przed Bożym Narodzeniem po Mszy św. roratniej o godz. 17.oo
  • czwartek „Godzina Święta” od 23.oo do 24.oo

W okresie adwentu Msze św. roratnie  o godz. 17.oo. Zapraszam do wspólnego przygotowania się na przyjście Pana. Nie zmarnujmy ani nie zlekceważmy tego czasu. Pan jest blisko!

Niektórzy od wielu miesięcy nie korzystają ze spowiedzi św., nie przyjmują Jezusa w Eucharystii, nie uczestniczą we  Mszy św. Jaka jest więc troska o naszą duszę, o zbawienie?

1. Zbiórkę „Paczuszka dla Maluszka” przeprowadza chór. Można do przygotowanego pudła w przedsionku kościoła składać  artykuły higieniczne do pielęgnacji niemowląt, takie jak: pieluszki, żele, pudry, kremy, szampony i oliwki

1. Dziękuję za zrobione porządki. W sobotę zapraszam rodziny z Wólki Batorskiej: od Mariusza Szubartowskiego do Henryka Michałka.

1. Komendant Powiatowy Policji w Janowie Lubelskim przypomina, że pieszy poruszający się po zmroku poza terenem zabudowanym jest zobowiązany do posiadania elementów odblaskowych. Życie jest bezcenne, aby tracić je na drodze.

W sobotę pożegnaliśmy Stefanie Widomską z Wólki Batorskiej.