XXVIII Niedziela Zwykła – 11.10.2020 R.

Dzisiaj.

• Dzień Papieski. W przyszłą niedzielę będziemy mogli wesprzeć materialnie ten wyjątkowy, budowany konsekwentnie od 20 lat przez nas wszystkich „żywy pomnik” wdzięczności dla      św. Jana Pawła II – ofiary przy wyjściu z kościoła.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa  o godz. 19.oo.

Nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.oo a w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.oo. Ze względu na maryjny charakter tego miesiąca o godz. 21.oo dzwony będą nam przypominać o apelu jasnogórskim.

• w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Św. o godz. 17.oo
  • we wtorek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana
  • w środę Msza św. wotywna o MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.oo
  • w czwartek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła                                                                                                     „ Godzina Święta” przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo
  • w piątek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. 42 Rocznica Wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową
  • w sobotę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
  1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele, za wykoszenie trawy. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza II: od Henryka Pastuchy do Nieściur Aliny. Proszę o wykoszenie trawy.

1. Zbliżamy się do Uroczystości Wszystkich Świętych. Proszę o zachowanie porządku i czystości na cmentarzu. To co przynieśliśmy na cmentarz zabieramy ze sobą – jako śmieci!

5. Przy wyjściu z kościoła na stoliku znajduje się tygodnik: Niedziela

W sobotę pożegnaliśmy Stefana Sobótkę z Wólki Batorskiej.

W poniedziałek pogrzeb Marianny Hałabis z Kolonii Batorz o godz. 14.oo.

W sobotę ślub Kamila Wójcika z Pauliną Stanicką o godz. 14.oo.