XXIII Niedziela Zwykła – 06.09.2020 r.

Kościół jest otwarty cały dzień. Powinniśmy nawiedzać Najświętszego Sakramentu

Dzisiaj.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.oo.
  • Zmiana tajemnic różańcowych. Intencje: papieska– aby zasoby planety nie były rabowane, ale dzielone w sposób uczciwy i z poszanowanie; parafialna – za dzieci i młodzież; o nowe powołania oraz o dobre przygotowanie do Intronizacji.
  • Msze św. w dni powszednie od poniedziałku o godz. 6.45 i 7.3o.

• w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Św. o godz. 6.45.
  • we wtorek Święto Narodzenia NMP. Msze św. o godz. 7.3o 11.oo i 18.oo. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego. Apel jasnogórski i różaniec o godz. 21.oo.
  • w środę Msza św. wotywna o MB Nieustającej Pomocy o godz. 6.45
  • czwartek  „ Godzina Święta” przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo
  • sobota wspomnienia Najświętszego Imienia Maryi

1. We wtorek zapraszam na spotkanie Radę Parafialną na godz. 20.oo.
  2. Dziękuję za zrobione porządki w kościele, za wykoszenie trawy. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza II: od Jana i Jacka Baranów do Krystyny Sobótka. Proszę pamiętać o wykoszeniu trawy.

1. Dziękuję bardzo za ofiary na ławki: Ofiarodawców odczytam w ostatnią niedzielę września na Mszy św. o godz. 7.3o i 11.oo.

1. Przy wyjściu z kościoła na stoliku znajduje się tygodnik: Niedziela.