XXII Niedziela Zwykła – 30.08.2020 r.

Kościół jest otwarty cały dzień. Powinniśmy nawiedzać Najświętszego Sakramentu

Dzisiaj.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 20.oo. Od przyszłej niedzieli o godz. 19.oo.
  • Msze św. w dni powszednie od poniedziałku o godz. 6.45 i 7.3o.

• w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Św. o godz. 6.45. Apel Jasnogórski  i różaniec dziękczynny o godz. 20.55.
  • we wtorek Msza św. wotywna o św. Stanisławie naszym patronie godz. 6.45
  • w środę Msza św. wotywna o MB Nieustającej Pomocy o godz. 6.45
  • I czwartek  miesiąca. Po Mszy św. o godz. 18.oo adoracja Najświętszego Sakramentu     w intencji powołań. Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża

„ Godzina Święta” przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo

• I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16.3o. Msza św. i nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18.oo
  • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź od godz. 17.oo. Msza św. i nabożeństwo wynagradzające o godz. 18.oo. Procesja ze świecami w stronę Janowa Lubelskiego około godz. 20.oo
  • I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych.

1. W związku z rozpoczęciem roku szkolnego we wtorek dzisiaj spowiedź dla dzieci i młodzieży od godz. 17.3o do 19.oo. W poniedziałek Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 18.oo. Zapraszam dzieci, młodzież rodziców, Władze Samorządowe oraz Grono Pedagogiczne.

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele, za wykoszenie trawy. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza II: od Marcina Zuń do Zygmunta Chałabisa. Proszę pamiętać o wykoszeniu trawy.

1. Dziękuję bardzo za ofiary na ławki: Batorz I  (w tym ofiara dożynkowa); Batorz II .; Kolonia Batorz  (w tym ofiara dożynkowa ); Kolonia Wólka Batorska .