XIX Niedziela Zwykła – 09.08.2020 r.

Dzisiaj.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 20.oo

• W miesiącu sierpniu od poniedziałku do soboty apel jasnogórski i różaniec w intencji trzeźwości i o uwolnienie od innych nałogów oraz w intencji poszczególnych rodzin    – rozpoczęcie o godz. 20.55
  • w poniedziałek Święto Św. Wawrzyńca, diakona
  • we wtorek wspomnienie św. Klary, dziewicy
  • w środę Msza św. wotywna o MB Nieustającej Pomocy o godz. 7.oo
  • w czwartek „ Godzina Święta” przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo
  • piątek wspomnienie św. Maksymiliana, kapłana.

W piątek wieczorem Wigilia Uroczystości Wniebowzięcia NMP. Msza św. z wigilii o godz. 18.

• w sobotę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. z błogosławieństwem zbóż, ziół i owoców o godz. 7.3o. 11.oo i 16.oo. wieczorem o godz. 21.oo apel jasnogórski i różaniec w intencji Ojczyzny. Odpust w Zdziłowicach.

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele, za wykoszenie trawy. W piątek zapraszam rodziny z Batorza I: od Jerzego Kochan do Józefa Michałek. Proszę pamiętać o wykoszeniu trawy.

4.Dożynki parafialne w niedzielę 30 sierpnia o godz. 11.oo .

1. Dzisiaj radni dokonają zbiórki na nowe ławki.

1. Przy wyjściu z kościoła na stoliku prasa katolicka: tygodnik Niedziela.

Przez sakrament chrztu św. zostanie dziś na sumie włączony do Kościoła Miłosz Trzciński  z Batorza I.

W tym tygodniu pożegnaliśmy Bronisławę Winiarczyk z Batorza II.