XVIII Niedziela Zwykła – 02.08. 2020

Dzisiaj.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 20.oo

• W miesiącu sierpniu od poniedziałku do soboty apel jasnogórski i różaniec w intencji trzeźwości i o uwolnienie od innych nałogów oraz w intencji poszczególnych rodzin  – rozpoczęcie o godz. 20.55
  • w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 7.oo
  • we wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana, patrona proboszczów
  • w środę Msza św. wotywna o MB Nieustającej Pomocy o godz. 7.oo
  • w czwartek Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.3o 11.oo i 18.oo. Po mszy św. z racji I czwartku miesiąca o godz. 18.oo adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i o nowe powołania.       „ Godzina Święta” przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo
  • I piątek. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16.3o. msza św. i nabożeństwo wynagradzające o godz. 18.oo.
  • w sobotę wspomnienie św. Dominika, kapłana.

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele, za wykoszenie trawy. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza I:od Dariusza Budkowskiego do Józefa Wójcika. Proszę pamiętać o wykoszeniu trawy.

1. Ofiary na wycinkę drzew z cmentarza złożyli: Halina Sulowska – Batorz I; Stanisław Rugała – Kolonia Stawce.

1. Dziękuję za ofiary złożone z racji poświęcenia pojazdów przeznaczone na cele misyjne.

1. Rada Parafialna w związku z wieloma prośbami o zrobienie nowych ławek zwraca się z prośbą o złożenie składki w przyszłą niedzielę.

1. Przy wyjściu z kościoła na stoliku prasa katolicka: tygodnik

Przez sakrament chrztu św. zostanie dziś na sumie włączony do Kościoła Stanisław Wójcik z Batorza I.