XVII Niedziela Zwykła – 26.07.2020

Dzisiaj.  

 • Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 20.oo
 • Spotkanie Rady Parafialnej o godz. 17.3o

 

 1. W tym tygodniu:
 • W miesiącu lipcu poświęconemu uwielbieni Najdroższej Krwi Chrystusa w dni powszednie litania do Krwi Chrystusa o godz. 6.55
 • w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 7.oo
 • we wtorek Msza św. wotywna o św. Stanisławie, naszym patronie o godz. 7.oo
 • w środę wspomnienie św. Marty
 • w czwartek „ Godzina Święta” przeżywana wspólnie od godz. 23.oo do 24.oo
 • w piątek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana
 • w sobotę rozpoczynamy miesiąc sierpień. Miesiąc wspomnień wielkich wydarzeń narodowych i miesiąc pielgrzymowania do trony Królowej Narodu Naszego. Codziennie apel jasnogórski i modlitwa różańcowa w tej intencji- rozpoczęcie o godz. 20.55.

Wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła.

I sobota miesiąca. Wynagradzamy niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź od godz. 17.oo. msza św. i nabożeństwo wynagradzające o godz. 18.oo. Procesja ze świecami ze względu na miesiąc pielgrzymkowy  ulicą cmentarną koło stoku  przez Batorz II do kościoła około godz. 20.oo

 • w przyszła I niedzielę miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

 1. . Dziękuję za zrobione porządki w kościele, za wykoszenie trawy. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza I: Lecznica i rodziny z ulicy Słonecznej do Mirosława Kozik. Proszę pamiętać o wykoszeniu trawy.

 

 1. Ofiary na wycinkę drzew z cmentarza złożyli: Kowalczyk Anuncjata – Aleksandrówka; Sobótka Stefania – Aleksandrówka; Pastucha Sylwester _ Batorz I; Szczuka Krystyna – Batorz I; Henryk Widz – Batorz II; Zofia Winiarczyk – BII; Grela Dorota – Batorz II; Sawicki Marek – Batorz II; Wanda Jachura – Stawce; Maria Zarzeczna – Stawce; Stanisław Rugała – Kolonia Stawce.