XVI Niedziela Zwykła – 19.07.2020 r.

Dzisiaj.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 20.oo

• W miesiącu lipcu poświęconemu uwielbieni Najdroższej Krwi Chrystusa w dni powszednie litania do Krwi Chrystusa o godz. 6.55
  • w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 7.oo
  • we wtorek Msza św. wotywna o św. Stanisławie, naszym patronie o godz. 7.oo
  • w środę Święto Św. Marii Magdaleny
  • w czwartek Święto Św. Brigidy, Patronki Europy

„ Godzina Święta” przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo

• w piątek wspomnienie św. Kingi, dziewicy
  • w sobotę Święto Św. Jakuba, Apostoła. Dzień imienin Biskupa Sandomierskiego Krzysztofa Nitkiewicza – pamiętajmy o naszym pasterzu także w modlitwie indywidualnej.
  • w niedzielę z okazji wspomnienia św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. i modlitwa w intencji kierowców

1. . Dziękuję za zrobione porządki w kościele, za wykoszenie trawy.. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza I: Wojciecha Sosnówki, Dariusza Śmiałka, Jacka Brodowskiego, Reginę Piórkowską, Jana i Piotra Skrzypek. Proszę pamiętać o wykoszeniu trawy.

1. Po wielu latach zabiegów zostały usunięte drzewa z cmentarza. Ofiary do tej pory złożyli: Rugała Maria WB – Kozik Janina KWB – Kowalczyk Teresa KWB – Kryk Halina BII – Pizoń Mirosław BII – Sobótka Henryk BII – Pizoń Gabriela BII – Sulowska Helena BII – Widz Tadeusz BII – Regmunt Bogumiła BI.

5. Spotkanie Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę o godz. 17.3o na plebanii.

6. Przy wyjściu z kościoła na stoliku prasa katolicka: tygodnik