XV Niedziela Zwykła – 12.07.2020

Kościół jest otwarty cały dzień. Powinniśmy nawiedzać Najświętszego Sakramentu

Dzisiaj.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 20.oo

• W miesiącu lipcu poświęconemu uwielbieni Najdroższej Krwi Chrystusa w dni powszednie litania do Krwi Chrystusa o godz. 6.55
  • w poniedziałek wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  • we wtorek Msza św. wotywna o św. Stanisławie, naszym patronie o godz. 7.oo
  • w środę wspomnienie św. Bonawentury biskupa i doktora Kościoła
  • w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel                             „ Godzina Święta” przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza I, z bloku, klatka II oraz rodziny: Adama Pastuchy, Daniela Ożoga i Ryszarda Pastuchy. Proszę o wykoszenie traw.

1. Dziękuję za prace przy przygotowaniu ziemi i zasianiu trawy, a także za trawę i nawóz. Dziękujemy młodym za prace przy zbieraniu kamieni.

1. W tym tygodniu, najpóźniej w przyszłym będą usunięte lipy z cmentarza. Prosimy zainteresowanych o składkę.

6.W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na ubezpieczenie: kościoła, dzwonnicy obu plebanii, budynku gospodarczego i cmentarza.

1. Przy wyjściu z kościoła na stoliku prasa katolicka: tygodnik Niedziela i dwumiesięcznik Miłujcie się.

8. Dzisiaj przez sakrament chrztu zostaną włączone do wspólnoty Kościoła, dzieci: Maciej Sawicki i Martyna Biała z Batorza I.

W sobotę związek małżeński zawarli: Piotr i Justyna Rozwód oraz Damian i Sylwia Zarzeczni.

W sobotę na Mszy św. dziękowaliśmy za 50 lat wspólnoty małżeńskiej Henryki i Stanisława Wójcików z Batorza I.

W sobotę także pożegnaliśmy Józefę Matysiak z Batorza II ( 16 pogrzeb).