XIV Niedziela Zwykła – 05.07.2020 r.

Dzisiaj.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 20.oo

• W miesiącu lipcu poświęconemu uwielbieni Najdroższej Krwi Chrystusa w dni powszednie litania do Krwi Chrystusa o godz. 7.55
  • w poniedziałek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
  • we wtorek Msza św. wotywna o św. Stanisławie, naszym patronie o godz. 7.oo
  • w środę wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana
  • w czwartek  „ Godzina Święta” przeżywana indywidualnie od godz. 23.oo do 24.oo
  • w sobotę Święto św. Benedykta, opata, Patrona Europy

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele i wykoszenie trawy. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza I, z bloku, klatka I

1. Dziękuję za prace przy starej plebanii: Kolonia Batorz: Dariusz Wójcik, Paweł Nieściur, Andrzej Zielonka, Adam Grela. Batorz I: Łukasz Kozik, Sławomir Michałek, Michał Widz, Janusz Boczek, Sylwester Dycha, Zbigniew i Piotr Sulowscy, wykoszenie trawy Henryk Sawicki. Batorz II: Sylwester Zarzeczny, Jarosław Zyśko, Marcin Sawicki, Mirosław Pizoń, Sławomir Jakubaszek. Wólka Batorska: Zbigniew Graboś, Łukasz Widz, Malay Luka.

1. W poniedziałek na godz. 10.oo prosimy bardzo kandydatów do bierzmowania i ministrantów, do zbierania kamieni ( z wiadrami ).

1. Przy wyjściu z kościoła na stoliku prasa katolicka: tygodnik Niedziela i dwumiesięcznik Miłujcie się.