XII Niedziela Zwykła – 21.06.2020

Dzisiaj.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 20.oo

• nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.oo. w niedzielę podczas wieczornej adoracji
  • w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Świętym, o godz. 18.oo
  • we wtorek Msza św. wotywna o św. Stanisławie, naszym patronie o godz. 18.oo
  • w środę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Spowiedź dla dzieci i młodzieży od godz. 16.3o.
  • w czwartek Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży o godz. 18.oo. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

„ Godzina Święta” przeżywana wspólnotowo od godz. 23.oo do 24.oo

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. W sobotę zapraszam rodziny z Batorza I; od Marka Rębisza do Henryka Zarzecznego.

1. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie zakończenia Oktawy Bożego Ciała: tym, którzy przygotowali ołtarze, , którzy stanowili orszak procesyjny: Liturgicznej Służbie Ołtarza, dziewczynkom sypiącym kwiaty, chórowi i scholi wraz z panem organistą. Wszystkim, którzy włączyli się we wspólną modlitwę i świadectwo wiary.