V Niedziela Wielkanocna – 10.05.2020

Kościół jest otwarty cały dzień. Powinniśmy nawiedzać Najświętszego Sakramentu

Dzisiaj Msze św. o godz. 7.3o 11.oo 16.oo.

Adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.3o

Nabożeństwo majowe z apelem jasnogórskim o godz. 20.3o

Nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz. 18.oo. Codziennie apel jasnogórski – zapraszam w tym tygodniu rodziny z Batorza II.

• w środę wspomnieli NMP z Fatimy
  • w czwartek Święto Św. Macieja, Apostoła.

„ Godzina Święta”, od godz. 23.oo do 24.oo

• w sobotę Święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana, Patrona Polski

1. Dziękuję za zrobione porządki w kościele. W sobotę zapraszam parafian z Batorza I od Janusza Boczka do Wojciecha Wójcika. Proszę o wykoszenie trawy wokół kościoła.

1. Zakończyliśmy rozbiórkę budynków gospodarczych. Dziękuje bardzo Panu Wójtowi, panom z Rady Parafialnej: Henryk Sawicki – Paweł Kowalczyk – Waldemar Michałek – Dariusz Wójtowicz oraz panom: Janusz Kozik -Roman Winiarczyk -Dariusz Sulowski – Adam Grela – Stanisław Wójcik – Sławomir Michałek –Janusz Boczek – Bogdan Kozik – Marek Rębisz – Dariusz Wójcik – Dariusz Budkowski –Ryszard Pastucha – Adam Jakubaszek -Zbigniew Zyśko – Stanisław Chałabis – Marian Tylus – Marcin Biały – Michał Widz – Marcin Sawicki – Andrzej Zarzeczny – Zygmunt Wcisło – Marian Wnuk – Paweł Nieściur – Andrzej Białek – Rafał Zarzeczny.

1. Przy wyjściu z kościoła na stoliku znajduje się dwumiesięcznik „Miłujcie się”.