V Niedziela Wielkiego Postu – 29.03.2020 r.

PROSZĘ KORZYSTAĆ Z TRANSMISJI NABOŻEŃSTW Z KOŚCIOŁA

Kościół jest otwarty cały dzień.

Powinniśmy nawiedzać Najświętszego Sakrament.

1.Dzisiaj:

• Koronka do Miłosierdzia Bożego o oo i Gorzkie Żale o godz. 15.15
  • Msza św. dodatkowo o godz. 17.3o
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 19.oo
  • procesja eucharystyczna: rozpoczęcie w kościele o godz. 20.15. a 20.3o procesja z Kolonii Batorz ( przez Kolonię Wólka Batorska ) do kaplicy w Ponikwach. W czasie procesji błogosławieństwo w wyznaczonych miejscach. Będziemy odmawiać różaniec  w domach w każdej rodzinie i w czasie drogi. Proszę zapalenie świec w oknach.

• codziennie  po pierwszej Mszy św. suplikacje
  • od poniedziałku do piątku wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 15.oo do 20.3o; koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.oo; od poniedziałku do środy adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona od godz. 20.3o do 21.3o. Rozpoczynamy od rozważania Męki Pana Jezusa, 15 min. Osobista modlitwa i koronka do Miłosierdzia Bożego. Zakończymy adoracją Krzyża.
  • we wtorek zakończenie miesiąca ku czci św. Józefa. Modlitwa do św. Józefa w poniedziałek i wtorek o godz. 6.55
  • I czwartek miesiąca. Msza św. i modlitwa w intencji powołań i za kapłanów o godz. 18.oo. „Godzina Święta”  z adoracją krzyża od 23.oo do 24.oo
  • I piątek  miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Droga Krzyżowa  i Msza św. o godz. 17.oo.
  • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Msza św. i nabożeństwo o godz. 18.oo
  • za tydzień NIEDZIELA PALMOWA
  • do chorych udam się po świętach.

SPOWIEDŹ:

• od poniedziałku do piątku od godz. 15.oo do 20.3o         Proszę o korzystanie ze spowiedzi bo innej możliwości nie będzie.

1. Dziękuję zrobione porządki w kościele. W sobotę zapraszam rodziny z Kolonii Wólka Batorska: od rodziny Mazurów do rodziny Sobótków ( prawa strona)