IV Niedziela Wielkiego Postu – 22.03.2020 r.

1.Dzisiaj:

Dzisiejsza niedziela zwana „Laetare” posiada akcent paschalnej Nadziei i radość.

• Koronka do Miłosierdzia Bożego o oo i Gorzkie Żaleo godz. 15.15
  • Msza św. dodatkowo o godz. 17.3o
  • adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 19.oo

• od poniedziałku do środy adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.3o do 21.3o. Rozpoczynamy od rozważania Męki Pana Jezusa, 15 min. Osobista modlitwa i koronka do Miłosierdzia Bożego. Zakończymy adoracją Krzyża.
  • w środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia. Msze św. o godz. 7.3o  oo i 17.oo
  • w czwartek  „Godzina Święta”  z adoracją krzyża od 23.oo do 24.oo
  • w piątek  Msza św.  i Droga Krzyżowa  o godz. 17.oo.
  • codziennie o 6.55 modlitwa do św. Józefa a po pierwszej Mszy św. suplikacje

SPOWIEDŹ:

• od poniedziałku do czwartku od godz. 19.3o do 20.3o
  • w piątek do godz. 16.oo do 17.oo

1. Dziękuję zrobione porządki w kościele. W sobotę zapraszam rodziny z Wólki Batorskiej: Adama Szymończyka, Tomasza Sulowskiego, Krzysztofa Zyśko, Józefa i Michała Trzcińskich.

1. Na stoliku przy wyjściu z kościoła znajduje się tygodnik katolicki: „Niedziela”.