VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020 r.

1.Dzisiaj:

• adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 19.oo

• w poniedziałek Msza św. wotywna o Duchu Świętym o godz. 7.oo
  • we wtorek Msza św. wotywna o św. Stanisławie, naszym o godz. 7.oo
  • w środę Msza św. wotywna o MB Nieustającej Pomocy o godz. 7.oo
  • czwartek „Godzina Święta” przeżywana indywidualnie od 23.oo do 24.oo
  • w sobotę Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła. Przypomina ono, ze Stolica Piotrowa jest podstawą jedności kościoła. Modlimy się tego dnia, aby „ pośród zamętu świata  nasza wiara pozostałą nienaruszona”.

1. Msza św. dla dzieci przygotowujących się do i Komunii Świętej i ich rodziców w przyszłą niedzielę o godz. 16.oo.

1. Dziękuję zrobione porządki w kościele. W sobotę zapraszam rodziny z Wólki Batorskiej: Zygmunta Wcisło i Zbigniewa Grabosia, Henryka Zuń, Maksymiliana Michałka, Zbigniewa Pizonia, Krzysztofa Krawczyka, Marcina Widz, Mariusza Widz, Józefa Chmiel i Mariusza Skrzypka.

1. Wizytacja kanoniczna Ks. Bp Krzysztofa Nitkiewicza odbędzie się 28 lutego. Rozpoczęcie w szkole od hospitacji i spotkaniu z nauczycielami. Później ks. Biskup odwiedzi 3 rodziny chorych i ich rodziny, kaplicę, cmentarz oraz spotka się z rodzinami powołanych na plebanii. Następnie Droga Krzyżowa o godz. 16.oo i prezentacja grup parafialnych. Msza św. z przywitaniem przez przedstawicieli parafian i sprawozdaniem ks. Proboszcza.
  2. Dziękuję za prace panom: Januszowi Kozikowi, Grzegorzowi Wolframowi, Dariuszowi Zarzecznemu, Robertowi Saganowskiemu i Ryszardowi Daśko.