Święto Świętej Rodziny – 29 12.2019 r.

1.Dzisiaj:

• adoracja Najświętszego Sakramentu dla Intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego  o godz. 19.oo

• we wtorek Msza św. na zakończenie roku 2019 oraz nabożeństwo wynagradzająco – dziękczynneo godz. 17.oo.
  • w środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Rozpoczynamy Nowy Rok 2020. Zakończenie Oktawy Bożego Narodzenia.

Msza św. za parafian o godz. 0.oo. W ciągu dnia Msze św.    o godz. 11.oo i 16.oo

• w czwartek wspomnienie św. Bazylego wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bb. i ddK. I czwartek miesiąca. Modlimy się w intencji kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.oo. „Godzina Święta” przeżywana indywidualnie od 23 do 24.oo.
  • w piątek wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus. I piątek miesiąca. Wynagradzamy Najświętszemu Serca Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16.3o. Msza św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.oo
  • I sobota miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi. Spowiedź od godz. 16.3o. Msza św. i nabożeństwo do wynagradzające o godz. 17.oo
  • w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

1. Dziękuję zrobione porządki w kościele. W sobotę zapraszam rodziny Batorza II:. Jana i Piotra Baranów, Zygmunta Chałabis, Jana Sosnówki, Pawła Pizonia i Tomasza Twarogowskiego.

1. Podczas kolędowania „kolędników misyjnych” zebrano kwotę 3330 zł. Dziękujemy rodzinom za bardzo życzliwe przyjęcie. Rodzicom za przygotowanie strojów dla dzieci, niektóre były specjalnie szyte inne kupione. Dziękuję bardzo paniom Zuzannie Małek i Emilii Wójcik oraz dzieciom. 12 stycznia w Tarnobrzegu będzie spotkanie kolędników misyjnych z całej diecezji. Proponuję wyjazd tej grupy z rodzicami.